05 Maj

Graficzny newsletter nie jest taki straszny…

Swego czasu bardzo odradzaliśmy Klientom stosowanie e-mail marketingu w formie wiadomości HTML (czyli takich, które zawierają obrazki, są graficzne a nie stricte tekstowe jak większość wiadomości e-mail wysyłanych każdego dnia na całym świecie).  Z czego wynikało takie, a nie inne podejście?

Z obserwacji naszych programistów … wiele wniosków związanych z bardzo różną interpretacją takich wiadomości przez czytniki pocztowe oraz tzw. webmaile (aplikacje do obsługi poczty elektronicznej działające bezpośrednio w sieci – przez przeglądarkę internetową – np. www.poczta.nazwa.pl lub www.gmail.com , www.poczta.home.pl).

Otóż, wszystko się zmienia! Nasze aplikacje i stosowane rozwiązania są rozwijane nieustannie. „Dzisiaj” możemy się pochwalić opracowaniem zestawu narzędzi, za sprawą których bez obaw możliwe jest rozsyłanie wiadomości w formie graficznej, w formie HTML-TEXT.  Jakie są zasady tworzenia i rozsyłania wiadomości, aby te w powszechnie znanych i stosowanych czytnikach poczty elektronicznej wyglądały zawsze tak samo? Wyglądały po prostu idealnie? Cóż, rdzeń i serce każdej aplikacji oplata tajemnica oraz zasłona milczenia. ;-) Brzmi patetycznie? Nic nie szkodzi. Każda firma powinna chronić własne rozwiązania, a światu prezentować jedynie efekty!

Rok 2009 oraz pierwszy kwartał 2010 zaowocował podpisaniem kilku kontraktów na obsługę e-mail marketingu wśród kilku naszych partnerów biznesowych.  Poniżej prezentujemy część z ostatnio rozesłanych newsletterów, w większości z nich braliśmy także udział w projekcie merytorycznym.

Z narzędzia, które pozwala na samodzielne zarządzanie listą odbiorców oraz tworzenie nowych graficznych wiadomości e-mail (na zasadzie licencji) korzystają także zagraniczne galerie sztuki. Do tej pory udało się nawiązać współpracę z niemiecką galerią ZAK-BRANICKA GALLERY (przeczytaj referencję którą otrzymaliśmy od Klienta)oraz fińską placówką HELSINKI SCHOOL. Zaufał nam świat, zaufaj i Ty, drogi czytelniku.

Biuletyny są rozsyłane za sprawą firmowych autorskich narzędzi. Każdy może zakupić licencję na użytkowanie aplikacji lub wysyłać pojedyncze wiadomości, bez konieczności zakupu licencji – wtedy pobierana jest opłata z tytułu projektu (składu) oraz każdorazowej wysyłki. W obu przypadkach podpisywana jest umowa o zachowanie poufności przygotowana przez naszego prawnikawszystko z myślą o Państwa wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie przygotowania oraz wysyłki newsletterów – napisz do nas właśnie teraz.

Dodaj nowy komentarz

Komentarz
  • Comment Spam Protection by WP-SpamFree