02 Sierpień

Nasza oferta rośnie w miarę Państwa potrzeb!

We wcześniejszym wpisie (z dnia 17.05.2011) informowaliśmy o tworzeniu kompletnej identyfikacji wizualnej dla nowej restauracji Sushi, której otwarcie zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj chcemy zaprezentować ostatnią produkcję dla SETO SUSHI tj. płatniki z tłoczonym logo (techniką laserową).

Wysokiej jakości skóra, głęboka czerń i wyraźne, mocne tłoczenie. Rozmiary płatników dopasowane są pod klienta, dlatego też w przypadku SETO SUSHI prócz rachunku , gość otrzyma broszurkę informacyjną, ulotkę czy kartę rabatową na kolejną wizytę w restauracji.

W ten sposób płatnik ma kilka funkcji, nie służy tylko i wyłącznie do zbierania pieniędzy.  Realizacja tego zamówienia pozwoliła nam na poszerzenie oferty oraz niejako niewielki zwrot w stronę agencji reklamowej, a nie tylko i wyłącznie agencji interaktywnej produkującej funkcjonalne i nowoczesne serwisy i aplikacje internetowe.

Osoby zainteresowane produkcją płatników w naszej agencji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Wspólnie na pewno dobierzemy odpowiednie kolory, materiał, rozmiar oraz tłoczenie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Dodaj nowy komentarz

Komentarz
  • Comment Spam Protection by WP-SpamFree