08 Październik

Kontrakt z Fundacją na Rzecz Kobiet „Ja Kobieta”

Jakiś czas temu nasza agencja opracowała serwis internetowy Forum50+. (specjaliści z segmentu programowania przygotowali na potrzeby tej realizacji dedykowany system CMS). Nikt z nas wtedy nie sądził, że współpraca z Fundacją na Rzecz Kobiet „JA KOBIETA” nabierze tak dużego tempa i rozmachu. Dzisiaj jesteśmy po zawiązaniu długoterminowej umowy na obsługę serwisu Kobieta50+ wraz z całym zapleczem technologicznym.

Misją serwisu jest przybliżenie i pokazanie pokolenia kobiet dojrzałych. Misją portalu społecznościowego jest przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na wiek i płeć, przeciwstawienie się wykluczeniu społecznemu, odkłamanie stereotypów przypisanych dojrzałym kobietom, zmiana wizerunku kobiety przed i po pięćdziesiątce, propagowanie aktywnego stylu życia.

Jak minęły pierwsze miesiąca od zawiązania wspomnianego kontraktu? Oj, bardzo pracowicie! Rozpoczęliśmy od całkowitej przebudowy istniejącej platformy i przeniesienia zawartości merytorycznej do nowego systemu. Zostało także zmienione zaplecze hostingowe na nowoczesny, szybki serwer współdzielony.

W ramach nowej platformy przygotowane zostały następujące dodatki:

  • nowoczesny i bardzo poręczny system reklamowy, który pozwala na tworzenie szybkich, ale i zaawansowanych kampanii reklamowych
  • moduł komentarzy dla wszystkich internautów (bez konieczności logowania, ale za to z funkcjonalnością ANTY-SPAM`ową)
  • widget OSTATNIO NA FORUM – moduł, który pobiera dane z bazy danych forum PhpBB i prezentuje w przystępny sposób na stronach Kobieta50+. W jakim celu? Chodzi o stworzenie swego rodzaju „pomostu” (połączenia) pomiędzy platformą serwisową oraz Forum
  • wewnętrzne systemy statystyk (niedostępne dla internauty), które przez całą dobę mierzą poczytność publikowanych artykułów oraz przekazują odpowiednie dane do Administratorów serwisu
  • integracja z największym na świecie serwisem społecznościowym – FACEBOOK. Dzięki naszym działaniom w przeciągu kilku dni od podłączenia, liczba „lajków” wzrosła o 500%!

Z pewnością wielokrotnie będziemy wspominać projekty, tudzież inicjatywy realizowane we współpracy z Fundacją na Rzecz Kobiet „JA KOBIETA”, tymczasem – czas wracać do pracy!

Dodaj nowy komentarz

Komentarz
  • Comment Spam Protection by WP-SpamFree