06 Czerwiec

Graficzne wyszukiwanie mieszkań
Developer w XXI wieku.

Od miesiąca pracowaliśmy nad rozbudową możliwości wyszukiwarki mieszkań na stronie jednego z naszych klientów – Qualia Development. Efekty naszej pracy są już dostępne dla wszystkich odwiedzających, na stronie internetowej firmy. Jaki był nasz cel? Wprowadzić innowacyjny, ciekawy i przede wszystkim bardzo przejrzysty sposób na przeglądanie mieszkań gotowych do sprzedaży.

Na dzień dzisiejszy udostępnione zostały nowoczesne wyszukiwarki mieszkań dla następujących inwestycji oferowanych przez spółkę Qualia Development:  Na fali , Villa Siena oraz Villa Verde
(po kliknięciu na nazwę inwestycji możecie zobaczyć wdrożone rozwiązania).

Zadania naszych specjalistów postawione przez Klienta:

  • stworzenie dokładnych obrysów wszystkich budynków i obecnych w nich kondygnacji
  • integracja rzutu kondygnacji z wyszukiwarką standardową (wymiana danych, wymiana informacji o dostępności mieszkania czy wreszcie podłączenie plików PDF z planami mieszkania)
  • automatyczne kolorowanie mieszkania (na rzucie wybranej przez internautę kondygnacji) w zależności od statusu mieszkania – kolory są automatycznie aktualizowane, jeżeli mieszkanie zmieni status, kolor także się zmieni automatycznie

Czy wiesz że , Technologia, z której korzysta serwis internetowy firmy Qualia Development oraz wszystkie pod-serwisy inwestycji także została przygotowane przez zespół naszych programistów, ale o tym napiszemy wkrótce.

Jak Wam się podoba wyszukiwarka XXI wieku?

Tagi:

Dodaj nowy komentarz

Komentarz
  • Comment Spam Protection by WP-SpamFree