17 Lipiec

Interaktywny katalog dla Zakładów Mięsnych Madej & Wróbel

Serwis internetowy Zakładów Mięsnych Madej & Wróbel  (który na dobrą sprawę także pracuje na naszych rozwiązaniach informatycznych – system klasy CMS) został wzbogacony o interaktywny katalog zbudowany w oparciu o technologię flash.

Silnik katalogu został zbudowany przez specjalistów naszej agencji od podstaw, dlatego możemy dowolnie modelować rozwiązanie, w zależności od potrzeb Klienta.  Zasady działania są bardzo proste – nie wymagana jest wiedza informatyczna, aby stworzyć swój własny katalog, który z pewnością wzbogaci serwis internetowy, każdy serwis internetowy!

Na początek zachęcamy do zapoznania się z katalogami przygotowanymi dla Madej & Wróbel

Najważniejsze informacje dotyczące interaktywnego katalogu produktów i usług

  • dodawanie kolejnych stron oraz usuwanie stron polega na załadowaniu nowych zdjęć na serwer (lub za sprawą systemu klasy CMS, o ile takowy został podłączony), nie wymaga to żadnej wiedzy graficznej czy programistycznej; system zrobi wszystko za nas – pobiera zdjęcia, przetwarza, sprawdza czy zdjęcie pasuje do katalogu
  • zmiana strony polega na wymianie zdjęcia na serwerze, bajecznie proste!
  • automatycznie generowane jest menu nawigacyjne z możliwością przełączania kolejnych stron oraz powiększania wybranych fragmentów strony
  • przełączanie stron możliwe jest na kilka sposobów – poprzez menu nawigacyjne, poprzez kliknięcie w stronę oraz przez przeciągnięcie strony w taki sam sposób jak przy czytaniu prawdziwych książek (generowany jest wtedy cień, dla jeszcze lepszego efektu wizualnego!)

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych

Każde wdrożenie to nowe wyzwanie. Katalog możemy dostosować w 100% do potrzeb Klienta, możliwe jest opracowanie różnych wariacji graficznych, czy układu stron. Na koniec przedstawiamy kilka pomysłów na dodatkowe funkcje katalogu (mogą zostać zamówione przez potencjalnych klientów), które pokazują że wyobraźnia nie zna granic i tylko ona ogranicza funkcjonalność naszych aplikacji!

  • spis treści w formie graficznej listy zebranych stron (system automatycznie stworzy listę miniaturek)
  • tworzenie stron dostępnych po autoryzacji – na danej stronie katalogu należy wprowadzić hasło dostępu, aby zobaczyć jej zawartość; mechanizm autoryzacji możemy także powiązać z autoryzacją w ramach serwisu internetowego, gdzie katalog zostanie podłączony (o ile takowy system autoryzacji istnieje)
  • integracja kolejnych stron katalogu z portalami społecznościowymi – Facebook, Twitter
  • podłączanie plików zewnętrznych do wybranych stron katalogu (np. opisywana jest usługa, a podłączonym plikiem jest komplet informacji, warunki współpracy etc. – jeżeli strona posiada podłączony plik, katalog to zasygnalizuje i udostępni możliwość pobrania – każde pobranie jest monitorowane, system zbiera statystyki i przekazuje w ręce Administratora)
  • powiązanie wybranych stron katalogu z podstronami w serwisie internetowym – np. strona prezentuje wybrany produkt, a powiązania odsyłają internautę do bazy produktów oraz formularza zamówienia

Tagi: , ,

Dodaj nowy komentarz

Komentarz
  • Comment Spam Protection by WP-SpamFree