Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Współpraca z Łukaszem Milewskim

Na początku grudnia minionego - 2007 - roku rozpoczęliśmy współpracę z Łukaszem Milewskim.
Jako, że znamy się z Łukaszem od paru lat, szybko się dogadaliśmy i prace ruszyły pełną parą.

Naszym zadaniem jest całkowite przejęcie, usprawnienie oraz zorganizowanie obsługi klientów przez Internet.

Ale nie tylko Klienci są w naszych rękach, odświeżamy także wszystkie firmowe serwisy internetowe, od ofert szkoleń po główną witrynę firmy. Każdy serwis internetowy będzie obsługiwany przez najnowszą wersję systemu zarządzania (CMS), który stanowi podwalinę naszej oferty. Sprzedaż szkoleń - czyli rezerwacja miejsc - odbywa się poprzez tzw. SOK - system obsługi Klientów - jest to aplikacja, która powstaje specjalnie na potrzeby firmy, jest dedykowana. W połączeniu z systemem elektronicznych płatności (platnosci.pl) stworzone zostało potężne narzędzie, które znacznie ułatwi i z pewnością uprzyjemni pracę z obsługą internetowych rezerwacji.

Wiadomo, że na wszystko potrzeba czasu, dlatego też nasza praca postępuje z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc. Na dniach zostanie zakończone poprawianie zawartości (treści) pierwszej odświeżonej oferty - szkolenia ZAWÓD INWESTOR GIEŁDOWY. Strona internetowa dostępna jest pod adresem www.inwestorgieldowy.com - wszystkich serdecznie zapraszamy w imieniu własnym i Łukasza Milewskiego.

Uwaga! Aktualizacja Przygotowana została tymczasowa strona robocza, na której prezentujemy najnowsze szkolenia oraz wprowadzane rozwiązania informatyczne. Wszystko to jest dostępne pod adresem www.lukaszmilewski.pl. Poniżej prezentujemy ostatnie - drobne - realizacje reklamowe.
Zawód Inwestor Giełdowy

Szkolenia zamknięte dla firm

Archiwum Newsletterów

Czas na Zmiany - motywacja osobista
Banner Archiwum Newsletterów jest związany z nowym systemem newslettera, który został wprowadzony. Raz w miesiącu (czyli w sposób cykliczny) rozsyłamy do naszych czytelników porcję wiedzy. Jednak nie jest to sucha informacja tekstowa, w e-mailu który dostaje od nas użytkownik jest zaledwie zachęta i adres strony internetowej, gdzie można przejrzeć całość. Każdy newsletter jest inny, każdy newsletter ma swój indywidualny charakter.

Aby gromadzić wszystkie wysłane newslettery uruchomione zostało ARCHIWUM. Aktualnie jest ono dostępne pod adresem www.lukaszmilewski.pl/archiwum.php - serdecznie zapraszamy do lektury.

W miarę postępowania prac - zawartość tej podstrony będzie aktualizowana, na bieżąco oczywiście. Zatem zachęcamy do regularnego odwiedzania tej części naszego sieciowego zakątka. Polecamy także produkty z naszej oferty - każdy może nabyć nowatorski system CMS, tudzież sklep internetowy. ZAPRASZAMY!

Jesteśmy bardzo zajęci, ogrom pracy przytłacza każdego z nas od rana po sam wieczór, zatem bardzo prosimy o cierpliwość, o dozę cierpliwości, maleńką dozę cierpliwości.  Chodzi przede wszystkim o tempo prac. Zapewniam, prędzej się po prostu nie da.

Uwaga! Aktualizacjafirmowe serwisy internetowe
Przez ostatnie miesiąca uruchomiona została nowa wersja strony internetowej dla całego cyklu szkoleń ZAWÓD INWESTOR GIEŁDOWY. Serdecznie zapraszam: www.inwestorgieldowy.com - całość jest obsługiwana przez nasz autorski system zarządzania treścią (CMS).

Mechanizm rezerwacji jest częścią systemu obsługi Klienta, o którym wcześniej była mowa. Działa i sprawdza się doskonale.

Kolejny projekt, które doczekał się zakończenia, to najnowsza odsłona treningu zmiany osobistej o nazwie CZAS NA ZMIANY. To projekt bardzo ważny, dlatego też jego sieciowa wizytówka musi być świetnie przygotowana - mamy nadzieję, że ten cel został spełniony. Oceńcie sami: www.czasnazmiany.com.pl.

Uwaga! Aktualizacjawystartował internetowy klub inwestorów giełdowych!
Zainspirowani pierwszym spotkaniem Klubu Inwestorów Giełdowych, które odbyło się w kwietniu 2008 r. (Warszawa) postanowiliśmy przygotować platformę dla członków naszego klubu. Każdy posiada swoje prywatne konto, na które loguje się za pomocą unikalnych danych (login i hasło).

Każdy z nas może publikować posty, zadawać pytania, komentować dyskusje innych uczestników.

Udostępniony został także dział DOWNLOAD, gdzie na bieżąco publikowane są ciekawe materiały oraz narzędzia, które docelowo mają pomóc każdemu, kto uczestniczy w naszej zabawie.

Uwaga! Aktualizacja Klub Inwestorów został przełączony na system GOOGLE GROUPS, który sprawdza się doskonale. Zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw narzędzi, które udostępnia Google, całkowicie za darmo.