Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Amber Budownictwo

Amber Budownictwo
Wspólnie z firmą CKiM z Wrocławia stworzony został serwis internetowy firmy Amber. Zaawansowana animacja flash pozwala na prezentację ciekawszych realizacji firmy w dość oryginalny sposób. Wdrożony system CMS daje możliwość zarządzania każdym elementem, od treści wybranej podstrony, po grafikę.

Klient w ramach stworzonej aplikacji ma bardzo szerokie możliwości :
  • możliwość samodzielnej aktualizacji nagłówka z animacją - dodawanie/edycja zdjęć oraz podpisów
  • możliwość tworzenia kolejnych pozycji w menu serwisu
  • możliwość budowania galerii zdjęć oraz podłączanie wybranej galerii do wybranych podstron serwisu
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość