Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej

AstroBiznes - Klub Astrologii Finansowej
Klub Astrologii Finansowej jest dobrowolnym stowarzyszeniem internautów. Każdy z Członków Klubu ma prawo zachować anonimowość, przedstawiając się pseudonimem. Siedziba Klubu jest wirtualna, uświęcając w ten sposób zasady panujące w Internecie.

Serwis AstroBiznes.pl jest pierwszym (z tych, które wykonałem), który doczekał się kompletnej integracji pomiędzy portalem, a forum internetowym opartym o skrypt phpBB. Wspólny system logowania i rejestracji użytkowników, wspólna baza artykułów - automatyczne zakładanie wątków na forum w momencie inicjowania artykułu. A to dopiero początek!

Przygotowany serwis internetowy jest bardzo bogaty w funkcje, poniżej znajduje się kilka ciekawszych możliwości jakie ma administratora oraz użytkownicy, o których naprawdę warto wspomnieć.
  1. możliwość budowania menu serwisu, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej (menu rozwijane)
  2. możliwość publikowania sond internetowych, co daje możliwość zapoznania się z opinią odwiedzających
  3. specjalnie przygotowana ankieta, który jest przejściem pomiędzy pierwszym logowaniem w serwisie, a lekturą jego zawartości - ankieta jest warunkiem koniecznym, trzeba ją uzupełnić
  4. każdy członek Klubu Astrologii Finansowej (zarejestrowany użytkownik serwisu) ma możliwość zakupienia abonamentu na okres X (administrator samodzielnie buduje opcje abonamentowe poprzez określenie czasu oraz stawki - ceny - abonamentu)
  5. możliwość redagowania newslettera do użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę (decydują o tym w momencie zakładania nowego konta w systemie)
  6. podłączony został Agregator RSS, który gromadzi dane z blogów tematycznych (giełda, finanse, astrologia) i wyświetla w kolumnie "Ostatnie wpisy na blogach giełdowych"; administrator samodzielnie może modyfikować bazę kanałów RSS, z których pobierane są dane
Uwaga! Aktualizacja Na życzenie Klienta przygotowana została paczka ikon, które posłużą jako wizytówki poszczególnych kategorii artykułów, które są dostępne w serwisie Astrobiznes.
                             
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Bardzo funkcjonalny sklep internetowy!

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość