Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Autorska galeria fotograficzna

Autorska galeria fotograficzna

Serwis internetowy całkowicie poświęcony sztuce fotografii. Stanowi zbiór prywatnych zdjęć, jak i prac wykonanych na życzenie gości odwiedzających fotoklaser. Setki wspaniałych ujęć ludzi, zwierząt, pięknej przyrody - serdecznie wszystkich zapraszam!

Administrator stworzonej strony internetowej może dowolnie budować jej zawartość. W tym przypadku mowa oczywiście o kategoriach i - dalej - galeriach zdjęć. Do każdej galerii możemy przypisać niezliczoną liczbę fotografii wraz z krótkimi podpisami.

  • system automatycznie skaluje wprowadzane zdjęcia tworząc miniaturki (sprawdza się doskonale zarówno przy zdjęciach w orientacji pionowej, jak i poziomej)
  • tworząc nową galerię zdjęć możemy określić czy zawiera ona fotografie, czy może kieruje do innej - zewnętrznej - strony internetowej (w tej sytuacji administrator jest zmuszony podać adres niniejszej strony)
Uwaga! Aktualizacja Wprowadzony został dodatkowy moduł, za sprawą którego administrator serwisu może dzielić galerie na UKRYTE, bądź PUBLICZNIE DOSTĘPNE. Jeżeli galeria jest ukryta, system nadaje dla niej hasło dostępu. Administrator zdefiniowane hasło przekazuje osobom uprawnionym do jego posiadania, które po wejściu do FOTOKLASER.PL widzą więcej, niż odwiedzający, którzy nie mają w posiadaniu hasła dostępu.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość