Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Camp Grebišće

Camp Grebišće
Jako, że nasze (moje i Mariusza - programistę ActionScript, który ze mną pracuje) usługi są świadczone także poza granicami naszego kraju, prezentujemy projekt strony internetowej opartej w pełni o technologię flash dla Klienta z Chorwacji! :-) Mariusz przygotował engine, który czerpie dane z plików XML znajdujących się na serwerze. Zaawansowany system galerii zdjęć, możliwość rezerwacji miejsc, a także - co najważniejsze - bardzo zgrabna mapka wraz z systemem nawigacji. To i wiele więcej znajdą Państwa na stronach obozu Grebisce.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość