Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

CCTV Monitoring

CCTV Monitoring
Przygotowane zostały dwie, proste, ale bardzo eleganckie strony o tematyce bezpieczeństwa oraz monitoringu. Oba projekty pełnią przede wszystkim funkcję informacyjną. Na pierwszej stronie (www.bezpiecznaszkola.org) znajdziemy informację na temat uzyskania dotacji ze środków unijnych. Osoby zainteresowane tematem mogą skorzystać z przygotowanego formularza kontaktowego, obsługa serwisu pomoże wybrać odpowiednią ofertę. Poniżej znajdują się lokalizacje, pod którymi można obejrzeć przygotowane projekty. Drugi projekt - dla firmy CCTV - na zlecenie jednego z moich stałych Klientów, dotyczy bezpieczeństwa, które z pewnością zapewnia system wizyjnej inwigilacji, monitoring. Wstępnie serwis internetowy zawiera zaledwie 3 tematyczne sekcje, aczkolwiek bardzo prawdopodobne, że w przyszłości zawartość strony będzie poszerzona.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla BabyCam Paweł Chodkowski

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość