Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Centralne Muzeum Pożarnictwa

Centralne Muzeum Pożarnictwa
Współpracując z PIF PAF MEDIA został przygotowany serwis Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Praktycznie wszystkie elementy są zarządzane z poziomu bardzo bogatego w funkcje systemu CMS. Odwiedzający mogą zapoznać się z historią muzeum, poczytać ciekawe artykuły i przejrzeć galerie zdjęć.

Warto także nadmienić, że system zarządzający został przygotowany pod obsługę 3 języków - PL, EN oraz DE, ponieważ docelowo w tych językach serwis będzie dostępny.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość