Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Centrum Franciszkańskie SAN DAMIANO

Centrum Franciszkańskie SAN DAMIANO

Oficjalny serwis internetowy Centrum Franciszkańskiego San Damiano z Krakowa. Zwyczajni ludzie - niezwyczajne życie ... To hasło ma w sobie głęboki sens i jest myślą przewodnią Braci Mniejszych Konwentualnych, których w Polsce potocznie nazywamy franciszkanami. Zapraszam do opisu stworzonej strony internetowej.

Na specjalne życzenie został wdrożony mechanizm tworzenia animacji flash przez samego klienta - więcej na ten temat można znaleźć na tej stronie - przygotowana sekwencja pozwala na samodzielnie budowanie zawartości animacji poprzez wstawianie kolejnych zdjęć na serwer za pomocą menadżera plików, który jest obecny w systemie CMS. Co więcej, mechanizm animacji w sposób losowy wybiera przejścia pomiędzy kolejnymi zdjęciami, bowiem są one różne, nie są jednakowe za każdym razem, zmieniają się.

Klient w bardzo prosty sposób może budować menu serwisu internetowego. Jego struktura nie jest w żaden sposób ograniczona:

  • możliwość tworzenia nieskończonej liczby zagłębień
  • możliwość tworzenia pozycji w menu, które kierują do zewnętrznej strony internetowej
  • możliwość tworzenia pozycji w menu, która jest zbiorem artykułów/rekordów

Inne funkcje przygotowanej aplikacji, o których warto wspomnieć:

  • obsługa listy mailingowej (newsletter) - system daje możliwość redagowania nowych newsletterów oraz obsługuje samą wysyłkę, która jest porcjowana (w przypadku większej liczby odbiorców)
  • zaimportowane zostały galerie zdjęć ze starej wersji serwisu internetowego San Damiano; ponad to istnieje możliwość samodzielnego uzupełniania galerii o nowe kategorie oraz zdjęcia; przygotowany został mechanizm, który pozwala na wprowadzenie zdjęć w sposób masowy - np. 100 zdjęć zostanie przetworzonych w ramach jednej operacji
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość