Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Chór Voce Angeli

Chór Voce Angeli
Chór Voce Angeli doczekał się aktualizacji swojego dotychczasowego serwisu internetowego. Wdrożyłem system składający się z kilku modułów. Klient ma możliwość edycji oraz dodawania nowych treści w serwisie, zarządzania zbiorami galerii oraz plików multimedialnych. Co więcej, z poziomu panelu administracyjnego można definiować nowych chórzystów (użytkowników systemu), którzy po zalogowaniu mają odpowiednie prawa.

Prócz części dla odwiedzających serwis przygotowałem także strefę VA
(strefa dla chórzystów Voce Angeli)
  1. wirtualna lista obecności na np. próbach lub koncertach
  2. wirtualna składnica plików audio oraz tekstowych (nuty, melodie)
  3. terminarz spotkań, który pozwala chórzystom być na bieżąco
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość