Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

CONSIDO

CONSIDO
Wspólnie z firmą Ententa przygotowałem nowy serwis dla firmy Consido. W mojej gestii było wdrożenie systemu CMS, który w pełni obsłuży nowo stworzoną stronę internetowy. Specjalnie na potrzeby tego projektu stworzone zostały dodatkowe, dedykowane moduły tegoż systemu. W dalszej części opisu można znaleźć ważniejsze funkcje aplikacji. Projekt graficzny opisywanego serwisu internetowego został przygotowany przez grafika współpracującego z firmą Ententa.

Ciekawsze możliwości systemu CONSIDO CMS:
 1. system obsługujący pamiętnik internetowy (BLOG)
  • możliwość definiowania indywidualnych kont dla pracowników
  • 3 poziomy użytkowników: normal, moderator, administrator
  • system moderowanych komentarzy
  • informowanie o nowych notatkach i komentarzach
 2. możliwość dowolnego tworzenia struktury menu
  • administrator może definiować nowe podstrony tekstowe
  • każdy podstrona może pełnić rolę "rodzica" i posiadać swoje "dzieci"
 3. system aktualności (NEWS) oraz Case Study
Strona została oparta o regułki modrewrite, które pozwalają maskować linki tak, że te są bardziej "zjadliwe" dla robotów indeksujących np. wyszukiwarki Google, czy Onet`u. Przygotowany panel administracyjny pozwala na bardzo proste tworzenie/formatowanie oraz edycję treści. Wszystko to za sprawą edytora tekstu, który do złudzenia przypomina narzędzie MS WORD (z pakietu Office).

Sam edytor jest licencjonowany, nie należy do serii narzędzi OpenSource (darmowe oprogramowanie), których w sieci jest mnóstwo.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla Piotr Michalak ENTENTA

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość