Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Elephant on the Moon

Elephant on the Moon
Klientka zgłosiła się z chęcią stworzenia serwisu internetowego wraz z Systemem Zarządzania Treścią (CMS). Na początku, strona internetowa Elephant on the Moon była w całości stworzona w technologii flash. Wraz z moimi współpracownikami przełożyliśmy nadesłane elementy grafiki na statyczny projekt graficzny.

Podłączony system CMS daje następujące możliwości:
  • możliwość budowania struktury menu w dowolny sposób
  • możliwość budowania galerii zdjęć z podziałem na odpowiednie kategorie
  • możliwość dzielenia treści na kilka mniejszych podstron LUB podział według projektu graficznego (prawa i lewa strona książki)
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość