Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

ENERGO PRO - rolety, żaluzje, moskitiery

ENERGO PRO - rolety, żaluzje, moskitiery
Współwłaściciel firmy - Michał Romanowski - to jeden z moich stałych Klientów. Przygotowany serwis internetowy został zaprojektowany na podstawie projektu graficznego, który otrzymałem od Klienta. Przez 2 tygodnie szlifowana była aplikacja, która teraz zostaje publicznie udostępniona. Ciekawsze funkcje systemu zostały opisane w dalszej części, do której serdecznie zapraszam.
  1. system nowości / współpraca / ciekawostki (po lewej stronie) - oparte o ten sam mechanizm
  2. możliwość publikowania niezliczonych galerii zdjęć (galerie są obsługiwane przez LightBoksa)
  3. możliwość budowania drzewa produktów na zasadzie dokładania/odejmowania kategorii oraz podkategorii, jak i samych produktów
  4. nagłówki graficzne w serwisie losowane są z puli, w każdej chwili można dołożyć nowe obrazki lub usunąć istniejące
  5. klient może określić, które kategorie mają być promowane, wtedy pojawiają się dodatkowo po lewej stronie, w kolumnie
  6. wszelka treść w serwisie redagowana jest za pomocą bardzo poręcznego edytora tekstu
Uwaga! Aktualizacja Przygotowałem formularz, za sprawą którego potencjalni Klienci ENERGO PRO mogą umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy. Administrator serwisu ma możliwość dobierania obiektów zainteresowania, które są częścią formularza, ponad to istnieje możliwość dopasowania godzin i dat spotkań, który można ustawić w niniejszym formularzu. Formularz jest dostępny pod tym adresem.

Uwaga! Aktualizacja Przygotowałem WIRTUALNY SALON - galerię, która prezentuje prace wykonane przez firmę ENERGO PRO. Zdjęcia, które administrator wgrywa do salonu posiadają automatycznie wkomponowane znaki wodne - system dodaje taki znak w momencie, gdy zdjęcie jest zapisywane w bazie danych. Administrator ma możliwość stworzenia niezliczonej liczby galerii - kategorii, w ramach których prezentowane są prace. Mechanizm można zobaczyć pod tym adresem.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla ENERGO PRO S.C.

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość