Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Eurodoor Częstochowa

Eurodoor Częstochowa
Projekt graficzny niniejszego serwisu został przygotowany zgodnie z sugestiami Klienta. Zawartość stworzonej strony internetowej jest zarządzana poprzez system CMS, którego funkcje zostaną szerzej opisane w dalszej części tego opisu. Administrator buduje treść swojego internetowego królestwa od początku do końca. Pomocne w tym są poradniki, które tworzę na życzenie Klienta!

Poniżej znajdują się wymienione funkcje systemu przeznaczonego na serwis firmy Edoor
  1. możliwość definiowania boksów w prawej i lewej kolumnie
  2. możliwość definiowania kolejnych podstron w wybranym boksie i kolumnie (prawa/lewa)
  3. możliwość dopisywania kolejnych opinii nt. firmy
  4. system tworzenia oraz publikacji sond (ankiet)
  5. system aktualności (potocznie: system news)
Proszę pamiętać o tym, że to Klient decyduje o treści swojego serwisu.
Ja tylko przygotowuję dla niego system CMS, który daje możliwość publikacji tejże treści.

Dlaczego o tym wspominam? Zdarza się, że potencjalny Klient zgłasza się do mnie z uwagami na temat jednego z moich projektów i argumentuje to w ten oto sposób: "strona X jest praktycznie pusta, nie podoba mi się". Zatem drogi Kliencie - w tej sprawie można pisać do właściciela, a nie twórcy. On z pewnością wysłucha uwag, co więcej - takie uwagi bardzo często motywują do działania w zakresie zawartości strony WWW, więc czym prędzej! Piszmy do "niedbaluchów" prosząc o dbałość. ;-)
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość