Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

FLOR DEKOR - dekoracje ślubne

FLOR DEKOR - dekoracje ślubne
Firma Flor-Dekor specjalizuje się w dekoracjach kwiatowych, przeważnie ślubnych. Serwis internetowy został zbudowany w oparciu o autorskie rozwiązania. Klient może dowolnie rozszerzać zawartość oferty oraz poszczególnych jej części. System CMS pozwala dodawać kolejne pozycje w podkategoriach oferty oraz nieskończoną liczbę zdjęć w obrębie danej pozycji.

Poniżej opisałem ciekawsze możliwości przygotowanej aplikacji:
  1. możliwość edycji treści na każdej z dostępnych podstron
  2. automatyczne skalowanie wprowadzanych zdjęć (system rozpoznaje rozmiary)
  3. system przyjaznych linków (oparte o mod_rewrite)
  4. możliwość definiowania słów kluczowych oraz opisu (description) dla każdej strony, co z efekcie pozwala na lepsze indeksowanie serwisu internetowego w wyszukiwarkach
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość