Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Forum50+ seniorzy XXI wieku

Forum50+ seniorzy XXI wieku
Forum 50+ jest nieformalnym, otwartym związkiem organizacji, które łączy wspólna misja - poprawa jakości życia ludzi starszych w Polsce. Forum otwarte jest na współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi i instytucjami w kraju i zagranicą, którym bliskie są nasze cele.

Projekt graficzny został przygotowany przez P. Magdę Olasińską - w przypadku tej realizacji bazowałem na dostarczonych źródłach, które następnie zostały przełożone na szablon strony internetowej.

Klient ma możliwość zarządzania każdą sekcją serwisu. Od tekstu powitalnego na stronie głównej po dział PROJEKTY, czy kolumnę POLECAMY. Modyfikacja każdej z podstron odbywa się poprzez zastosowanie bardzo poręcznego edytora tekstowego, który od dawna jest bazową częścią oferowanych przeze mnie aplikacji.

Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla Fundacja JA KOBIETA

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość