Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

FOSA - AGENCJA OCHRONY, CHORZÓW

FOSA - AGENCJA OCHRONY, CHORZÓW
Przygotowaliśmy odświeżoną wersję serwisu www agencji ochrony mienia FOSA z Chorzowa. Zadaniem nowej witryny jest prezentacja szerokiej oferty firmy w zakresie obsługi imprez masowych, ochrony obiektów czy monitorowania zagrożeń.

Strona główna daje możliwość zapoznania się z różnymi segmentami działalności firmy poprzez krótkie, acz treściwe boksy reklamowe. Każdy boks otwiera dział bogaty w informacje na temat danego segmentu. Zawartość merytoryczna została wzbogacona o zdjęcia, animacje, pliki do pobrania oraz inne materiały reklamowe.

Na potrzeby projektu opracowaliśmy kilka różnych szablonów, dzięki którym prezentacja treści jest ciekawsza. Zachęcamy do przeglądania serwisu internetowego FOSA Sp. z o.o. Firmowy animator opracował mechanizm galerii zdjęć opartej o technologię flash, która wzbogaca ARCHIWUM IMPREZ - administrator systemu (Klient) samodzielnie buduje zawartość animacji, sam decyduje o zdjęciach i galeriach, do których dane zdjęcie kieruje. Pełna swoboda działania!

Rozpoczęte zostały prace nad aplikacją eFaktura oraz strefą klienta, z pewnością za jakiś czas na ten temat pojawią się informacje na naszej stronie lub firmowym blogu. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość