Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Grupa Pro-Car

Grupa Pro-Car
Przygotowałem odświeżoną wersję serwisu internetowego dla firmy, z którą współpracuję od bardzo dawna. Nowa strona jest nieodzownie związana z nową ofertą Grupy Pro-Car. Serwis internetowy został podzielony na 3 części: sprzedaż samochodów, serwis oraz wynajem samochodów. Całość została oparta o najnowszą wersję mojego systemu CMS. Szczegóły dotyczące ciekawszych funkcji znajdują się w dalszej części opisu...

Aby zwiększyć atrakcyjność prezentowanych ofert zastosowaliśmy jedno z naszych e-biznesowych narzędzi - scrollera. Jest to poziomy pasek przewijania, który można zobaczyć na każdej z podstron serwisu Pro-Car. Przygotowane zostały także formularze, za sprawą których w mgnieniu oka możemy umówić wizytę w firmowym serwisie samochodowym, tudzież skontaktować się z handlowcem.

Podłączony został także moduł Google Maps - każdy trafi do siedziby firmy / serwisu, za pomocą zmyślnie ustawionej mapy, którą dostarcza Google. Poniżej zostały wypisane ciekawsze możliwości / funkcje przygotowanej aplikacji (CMS)
 1. obsługa listy mailingowej (newsletter)
 2. menadżer ofert samochodów dla części SPRZEDAŻ oraz WYNAJEM
 3. system reklamowy (możliwość publikacji bannerów .swf lub gif/jpg)
 4. możliwość tworzenia menu o dowolnej "głębokości"
 5. wykorzystanie technologii wildcard do obsługi wirtualnych subdomen
  • sprzedaz.grupaprocar.pl
  • serwis.grupaprocar.pl
  • wynajem.grupaprocar.pl
Jako, że serwisów prezentujących oferty samochodowe (kupno/sprzedaż) jest w sieci mnóstwo, został przygotowany mechanizm, który generuje plik XML. Z tegoż pliku korzystają takiego serwisy jak Gratka.pl, czy MojeAuto.pl - pobierają automatycznie oferty Grupy Pro-Car i publikują na swoich stronach.

Uwaga! Aktualizacja Od maja 2008 roku świadczę kompleksową obsługę serwisu internetowego dla firmy Grupa Pro-Car. Dbam o wizerunek w sieci, pracuję nad rozwojem firmowych stron internetowych, opracuję rozwiązania wspierające działalność Pro-Car`a.

Na potrzeby kampanii reklamowej przygotowana została reklama video, która w okresie 1-28 czerwca 2008 r. jest emitowana w sieci Fitness Klubów Gymnasion na terenie całego kraju.

Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość