Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Instytut Studiów Franciszkańskich, nowa odsłona!

Instytut Studiów Franciszkańskich, nowa odsłona!
Instytut Studiów Franciszkańskich powstał w Krakowie w 1998 roku. Został erygowany w dzień bł. Salomei, 19 listopada 1998 roku, decyzją Konferencji Prowincjałów Franciszkańskich, którą tworzą przełożeni 10 polskich prowincji franciszkańskich (OFM, OFMConv i OFMCap).

Nowa wersja została wzbogacona o nowoczesny, "lekki" projekt graficzny. W tle strony (oraz na podstronie tematycznej) internauci mogą zobaczyć oryginalny rękopis św. Franciszka! Administrator serwisu samodzielnie buduje jego zawartość. System Zarządzania Treścią (CMS) pozwala na praktycznie nieograniczone manipulacje treścią oraz elementami menu bocznego (po lewej stronie), górnego oraz dolnego (pomocniczego, "na skróty").

Nowością w stosunku do starej wersji ISF jest wprowadzenie modułu konferencyjnego.
Z poziomu Systemu Administracyjnego budowana jest podstrona konferencji. Administrator sam ustala adres strony internetowej dla niniejszej konferencji, oczywiście wszystko w ramach domeny isf.edu.pl. W ten sposób każda konferencja ma swoją własną stronę informacyjną oraz bardzo prosty do zapamiętania adresu, który powielany jest na ulotkach i plakatach.

Wdrożenie autorskiego systemu reklamowego pozwoliło na sprawne ulokowanie i zarządzanie reklamami produktów franciszkańskich oraz ważniejszych eventów.

Uwaga! Aktualizacja Stara wersja serwisu ISF została przerobiona i aktualnie stanowi SERWIS ARCHIWALNY.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość