Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

INTELWEB - multimedialne kioski

INTELWEB - multimedialne kioski
Współpracując z firmą Ententa stworzyłem serwis przedstawiający ofertę sprzedaży tzw. kiosków internetowych. Nazwa ciekawa, prawda? Jeśli nie wiesz, o co chodzi - zajrzyj na ich stronę. Edycję treści serwisu oraz nieustanną i przede wszystkim bardzo szybką rozbudowę menu zapewnia wdrożony, autorski system CMS. Klient ma możliwosć definiowania nowych sekcji na stronie oraz podsekcji (dwa poziomy zagłębienia).

Ciekawa jest ankieta opracowana przez Piotra R. Michalaka, którą może wypełnić każdy odwiedzający INTELWEB. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Wspomniany system CMS został wdrożony w wersji BASIC. Co to znaczy? Basic, oznacza system w wersji podstawowej, czyli tylko i wyłącznie możliwość zarządzania podstronami w serwisie. Klient więcej nie potrzebował, a jeśli wiele nie trzeba, to po co przepłacać, prawda? Bądźmy ekonomiczni. :-)

Zapraszam do INTELWEB.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla Piotr Michalak ENTENTA

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość