Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

iSmycz - Twój iPhone lub iPod na smyczy!

iSmycz - Twój iPhone lub iPod na smyczy!
Danglet to pierwsze i jedyne na świecie akcesoria, które umożliwiają przypięcie do iPhona oraz iPoda smyczy na nadgarstek lub na szyję! To opatentowany amerykański wynalazek, który Grupa Lajf sprzedaje jako pierwsza firma w Polsce!

Specjalnie na potrzeby internetowej sprzedaży Danglet`a przygotowany został serwis internetowy prezentujący w ciekawy i barwny sposób ofertę, opis gadżetu oraz możliwości zamówienia. Strona sprzedażowa została sprzężona z systemem internetowych płatności (www.platnosci.pl), który daje możliwość przeprowadzenia szybkiej i bezpiecznej transakcji pieniężnej - opłacenia zamówienia.

Ciekawostką w przypadku tej realizacji jest automatyczne raportowanie firmy logistycznej o wysyłce towaru. System codziennie generuje specjalne zestawienie, w którym znajduje się komplet informacji nt. zamówień z ostatnich 24 godzin. W ten sposób rola właściciela ogranicza się do ... odbierania przelewów z systemu płatności. Innymi słowy, sprzedaż od A do Z prowadzi komputer, który przesyła informacje w odpowiednie miejsce.

Wygoda Klienta oraz użyteczność projektowanych aplikacji, to dla naszej firmy priorytet.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość