Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Katarzyna Nawrot, florysta

Katarzyna Nawrot, florysta
Zapraszam do świata zapachów i kolorów. Do świata kwiatów! Przygotowany serwis internetowy prezentuje bogatą ofertą oraz galerię prac Katarzyny Nawrot, florystki. Możliwości technologi flash, który jest meritum w przypadku tej realizacji nadają urok i elegancję, poprzez płynnośc ruchu.

Razem z moim współpracownikiem stworzyliśmy silnik, który działa w oparciu o wspomnianego flasha, aczkolwiek wszelkie dane są dynamicznie pobierane ze specjalnie przygotowanego pliku, który jest generowany automatycznie przez System Zarządzania Treścią.

Klient posiada pełną władżę nad swoim sieciowym królestwem:
  • możliwość modyfikowania treści oraz nazwy każdego z działów dostępnych w serwisie
  • możliwość budowania kategorii (galerii zdjęć) w ramach wybranego działu
  • na kategorię zdjęć składa się nieograniczona liczba zdjęć - system automatycznie skaluje (pomniejsza według ustalonych proporcji) wprowadzane zdjęcia
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość