Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Klub Abstynenta PIĄTKA

Klub Abstynenta PIĄTKA
Od dłuższego czasu współpracuję z Regionalnym Związkiem Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego. Projekt serwisu internetowego dla lokalnego (piekarskiego) Klubu Abstynenta PIĄTKA, to kolejny etap naszej bardzo udanej współpracy.

W przygotowanym systemie użytkownik (administrator) ma możliwość budowania menu. Możemy dowolnie publikować kolejne podstrony tekstowe, decydować o kolejności poszczególnych pozycji. Samodzielnie decydujemy o liczbie zagłębień menu.

Do każdej strony mogę zostać podłączone galerie zdjęć, które także są dzielone na grupy.

Standardowo do serwisu zostały podłączone dodatkowe komponenty:
  • formularz kontaktowy (daje możliwość wysłania anonimowych wiadomości, z uwagi na profil działalności)
  • system statystyk Google Analitics
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość