Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

KORFF ISOLMATIC

KORFF ISOLMATIC
Wspólnie z Agencją Reklamową CKiM przygotowany został nowoczesny serwis internetowy dla firmy Korff. Wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS) pozwala na bardzo sprawne zorganizowanie treści dostępnych w serwisie. Administrator (lub moderator z ograniczonymi prawami dostępu do systemu administracji) sam decyduje o zawartości każdej z podstron. Do treści możemy dowolnie podłączać galerie zdjęć, których ilość nie jest w żaden sposób ograniczona.

Serwis internetowy dostępny jest w kilku wersjach językowych, które względem siebie są autonomiczne, niezależne. Każda wersja stanowi niejako oddzielny twór, z oddzielną zawartością. Takie rozwiązanie pozwala na skuteczny rozwój każdej z wersji na innej płaszczyźnie. Często jest to uzależnione od szybkości pracy tłumacza, stąd zasadność tego rozwiązania.

Użytkownicy odwiedzający nową stronę internetową KORFF mają możliwość przeszukiwania bazy danych (między innymi bazy dostępnych produktów) poprzez wprowadzenie frazy do wyszukiwarki.

Galerie zdjęć generowane przez system CMS obsługiwane są przez bardzo popularny mechanizm o nazwie LightBox, do którego spora większość internautów jest po prostu przyzwyczajona. Na poziomie dodawania zdjęć do bazy danych, każde zdjęcie jest skalowane według określonych ustawień - administrator samodzielnie może modyfikować rozmiary miniaturek, które tworzone są na podstawie wgrywanego zdjęcia.

Za sprawą bardzo poręcznego edytora tekstu możliwe jest lokowanie fotografii wewnątrz tekstu lub też podłączanie zewnętrznych plików do treści naszej podstrony (np. zestawienia w pdf).
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość