Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Mapa Zdrowia

Mapa Zdrowia
Na podstawie podpisanej z Klientem umowy realizuję cykl mini-serwisów internetowych, tworząc Mapę Zdrowia. Razem do zrobienia jest 12 projektów, w skład każdego wchodzi layout (projekt graficzny) oraz przygotowanie szkieletu (html/css). Dowiesz się więcej przeglądając szczegóły projektu. Tam zostały opisane poszczególne etapy i postępy w realizacji.

Do tej pory zostały przygotowane 3 z 12 mini-stron internetowych.
  1. www.triphala.pl - zdrowe jelita, szybko i skutecznie
  2. www.gestewlosy.pl - włosy na zawsze
  3. Vilcacora.biz - odporność jak ze stali
Każda ze stron przedstawia bogaty opis, ofertę sprzedaży innego preparatu. Wszystko oparte jest o medycynę naturalną. Bezpośrednio na stworzonej mini-stronie można zapisać się na newsletter lub złożyć zamówienie. System został uzupełniony o możliwość płatności online (platnosci.pl).
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość