Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Max Decor

Max Decor
Firma Maxdecor jest hurtownią płyt i akcesoriów meblowych, oferującą pełny asortyment materiałów i elementów wykończeniowych. W ofercie znajdą Państwo: płyty meblowe, obrzeża PCV, akcesoriapozostałe materiały do produkcji mebli.

Serwis internetowy dla firmy Max Decor powstał we współpracy z firmą CKiM z Wrocławia. W przypadku tego serwisu nie został wdrożony system zarządzania treścią, który w 99% projektów znajduje zastosowanie. Zapadła decyzja, że do przygotowania jest statyczny serwis internetowy.

Specjalista od animacji flash - z którym pracuję - przygotował zaawansowaną sekwencję animacji. Dlaczego? Kolejne klatki animacji, to nic innego jak zdjęcia pobierane przez skrypt z serwera, zatem Klient bez problemu może dodawać kolejne klatki, bądź modyfikować istniejące, to bardzo proste! Więcej informacji na ten temat można znaleźć na tej stronie, serdecznie zapraszam.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość