Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Meloway Service

Meloway Service
Meloway, to młoda ale bardzo dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza. Prócz typowego coachingu oferuje usługę CONCIERGE. Co to jest Concierge? Więcej informacji można znaleźć na tej stronie.W skrócie - to swego rodzaju osobisty asystent, który pomoże w załatwianiu codziennych spraw. Przygotowany serwis internetowy posiada rozbudowaną gamę możliwości. Więcej informacji w dalszej części tego opisu...

Poniżej zostały wymienione ciekawsze funkcje przygotowanego modułu zarządzania (CMS):
  1. możliwość samodzielnego budowania zawartości menu oraz całej struktury serwisu
  2. obsługa szkoleń - system zbiera rezerwacje i oczywiście daje możliwość zapisu na wybrane szkolenie
  3. kompleksowa obsługa galerii internetowych - klient ma możliwość podłączenia dowolnej liczby galerii na podstronach, które wcześniej samodzielnie tworzy (ad. 1.)
  4. moduł reklamowy - możliwość publikowania reklam (swf, jpg, gif, txt, html) w wybranych miejscach serwisu www. Miejsca reklamowe zostały zdefiniowane wcześniej. System zlicza wyświetlenia, kliknięcia w reklamę. Automatycznie blokuje wybrane reklamy.
  5. NEWSLETTER - we wstępnej fazie został podłączony moduł newslettera, mojego autorstwa. Aktualnie został on zastąpiony autoresponderem, z uwagi na zapotrzebowanie na określone funkcje tego mechanizmu.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość