Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.

Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009r.
O pierwszeństwo do tego projektu walczyliśmy od dawna. Przedstawiona oferta przekonała odpowiednie władze i stało się - powstał serwis internetowy Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009! Trzeba zaznaczyć, że serwis internetowy będzie rozwijany cały czas, do rozpoczęcia Mistrzostw (we wrześniu 2009 r.), w trakcie ich trwania oraz jakiś czas po ich zakończeniu.

Stworzona aplikacja, która obsługuje przygotowaną stronę internetową jest bardzo bogata w funkcje.
  1. możliwość budowania menu, w dowolny sposób
  2. obsługa kilkudziesięciu (liczba nie jest określona) wersji językowych
  3. rozbudowany system galerii (możliwość podłączania do podstron lub publikowania w dziale GALERIA)
  4. zaawansowany system reklamowy
Wspólnie z moimi współpracownikami sprawujemy pieczę nad obsługą techniczną-internetową Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Kobiet w 2009 roku. Jestem odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie serwisu www oraz wszystkich jego komponentów.

Uwaga! Aktualizacja W ramach obsługi technicznej na bieżąco opracowywane są kreacje reklamowe (bannery) na potrzeby serwisu ME KOBIET 2009. Część z nich dostępna jest w dziale ANIMACJE FLASH, do którego serdecznie zapraszam. Projekty statyczne (jpg, gif) można przeglądać na tej stronie: www.lukaszpiec.pl/galeria/kreacje-me
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Bardzo funkcjonalny sklep internetowy!

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość