Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

MojBasen.pl

MojBasen.pl
Portal - bo tak to z pewnością można nazwać - MojBasen.pl powstał za sprawą inicjatywy firmy z branży, która zgłosiła się do mnie w sprawie realizacji tego zlecenia. Grafikę otrzymałem od Klienta wraz z listą szczegółowych uwag nt. funkcjonalności. Fundamentem serwisu - z założenia - są użytkownicy, który ów serwis tworzą. Każdy może dodać prezentację basenu, ośrodka SPA i wielu innych powiązanych tematycznie obiektów.

Poniżej znajduje się zestawienie możliwości przygotowanego systemu:
  1. system zarządzania reklamami graficznymi oraz flash
  2. możliwość tworzenia dowolnej struktury serwisu (nowe kategorie, nowe podstrony)
  3. możliwość publikowania aktualności oraz artykułów
  4. system pozwalający przeprowadzać sondaże
  5. obsługa listy newslettera
  6. możliwość polecania art. znajomemu
  7. obsługa galerii internetowej (m.in. skalowanie zdjęć)
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość