Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Oficjalna strona Łukasza Milewskiego

Oficjalna strona Łukasza Milewskiego
Długo oczekiwana oficjalna strona internetowa Łukasza Milewskiego - trenera i pisarza nurtu motywacyjnego. Łukasz jest autorem pierwszego w naszym kraju, profesjonalnego szkolenia giełdowego pt. ZAWÓD INWESTOR GIEŁDOWY. Serdecznie zapraszamy!

Projekt graficzny oraz szkielet serwisu (html) został przygotowany przez NetStandard, natomiast w mojej gestii pozostała kwestia najbardziej istotna - zarządzanie. Wdrożony został autorski system zarządzania treścią (CMS). Poniżej znajdują się funkcje zaimplementowanej aplikacji:
  • obsługa listy mailingowej (newsletter) - użytkownicy mogą się zapisywać, sam system przekazuje dane do całej aplikacji mailingowej, która została stworzona na potrzeby firmy Łukasza Milewskiego
  • możliwość publikowania kolejnych elementów w takich działach jak KSIĄŻKI, ARTYKUŁY, SZKOLENIA
  • podłączony został system reklamowy (autorska aplikacja)
Serwis internetowy został połączony z innymi, bliźniaczymi stronami www, które opisują szkolenia oferowane przez firmę Łukasz Milewski.

Dowiedz się więcej o mojej współpracy z Łukaszem Milewskim

Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość