Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Osiedle Arkadia

Osiedle Arkadia
Arkadia - kompleks mieszkalno-usługowy - przygotowana strona internetowa prezentuje ofertę osiedla w Oleśnicy. Poza standardową możliwością zarządzania treścią każdej z podstron, publikowania nowych podstron tekstowych oraz zdjęć, system daje możliwość przeprowadzenia sondy internetowej (badania opinii).

Na specjalne zamówienie Klienta jeden z moich współpracowników przygotował skórkę (szablon) forum, dzięki której można odnieść wrażenie, że forum jest integralną częścią całego serwisu.

Firma CKiM przygotowała animację flash nagłówka, kilka jej wersji. Mechanizm, który przygotowałem przyporządkowuje odpowiednią animację do danej podstrony serwisu, co czyni serwis bardziej atrakcyjnym i interaktywnym.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość