Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Osiedle Poniatowice

Osiedle Poniatowice
Wspólnie z agencją CKiM z Wrocławia, przygotowany został serwis internetowy prezentujący ofertę Osiedle Poniatowice w Oleśnicy. Na stronie internetowej można obejrzeć plany, śledzić postępy w pracach budowlanych, obejrzeć wizualizację osiedla.

Animacja flash nagłówka została o nowatorskie rozwiązanie, które od jakiegoś czasu znajduje się w ofercie i cieszy się bardzo dużą popularnością, więcej na ten temat można przeczytać na tej stronie - serdecznie zapraszam.

Inne ciekawe funkcje, które zostały zaimplementowane w projekcie serwisu internetowego Osiedla Poniatowice:
  1. możliwość dowolnej rozbudowy menu serwisu - w ramach każdego z głównych działów Klient samodzielnie może budować subdziały (podkategorie), które zawierają w sobie treść
  2. podłączony został autorski odtwarzacz video, który można obejrzeć na tej stronie przygotowanej witryny
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość