Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Oskary Mody - New Look Design 2008

Oskary Mody - New Look Design 2008
Współpracując z firmą JETON został przygotowany redesign strony oskarymody.pl.

Nawigacja stworzona w technologii flash, oparta na plikach XML definiowanych dynamicznie. Jest to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ Klient z poziomu panelu zarządzania sam decyduje o zawartości menu. Panel ten obsługuje również treść każdej z podstron, galerię, aktualności. Dosłownie WSZYSTKO.

Klient zdecydował się na rozszerzenie modułu NEWS (aktualności)
  • możliwość segregowania według kategorii
  • automatyczne tworzenie archiwum wiadomości
  • możliwość tworzenia galerii zdjęć oraz bazy plików dla każdego z dodanych newsów
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość