Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Ośrodek Kolonijny SŁONECZKO

Ośrodek Kolonijny SŁONECZKO
Ośrodek kolonijny SŁONECZKO położony jest blisko centrum Łeby, z dala od ruchliwej drogi, na ogrodzonym, bardzo dobrze zagospodarowanym terenie o powierzchni 1 ha, w odległości około 350 m od plaż. Zobacz naszą nową, pełną życia i pozytywnej energii realizację

Spółka OŚWIATA z Katowic, to jeden z naszych wielu stałych, kilkuletnich klientów.
Tym razem nasza grupa kreatywna opracowała nową odsłonę jednego z serwisów internetowych firmy, prezentujący ofertę Ośrodka Kolonijnego w Łebie.

Oferta SŁONECZKA skierowana jest do kilku grup odbiorców, dlatego projekt graficzny musiał uwzględniać wszystkie te warianty. Udało się znaleźć złoty środek.

Przygotowany serwis internetowy został wyposażony w nowoczesny System Zarządzania Treścią (CMS) przygotowany od podstaw przez naszą agencję. W ramach systemu, użytkownik (Administrator) może samodzielnie modyfikować ok. 95% prezentowanych informacji.
  • możliwość definiowania menu górnego, menu dolnego oraz dodatkowego menu bocznego (lewa szpalta) za pomocą wygodnego menadżera
  • możliwość podłączania formularzy kontaktowego oraz rezerwacji w dowolnych miejscach, na dowolnych podstronach
  • możliwość podłączania galerii zdjęć w dowolnym miejscu, na dowolnej podstronie

Aby zwiększyć atrakcyjność projektu graficznego, opracowaliśmy kilka różnych nagłówków graficznych, które wymieniają się w sposób  losowy. Dzięki temu projekt jest ciekawszy i bardziej dynamiczny.

INTEGRACJA Z NAJWIĘKSZYM PORTALEM SPOŁECZNOŚCIOWYM

Zbudowany system został wyposażony w możliwość wymiany danych z Facebookiem. Dzięki temu, publikowane informacje (Aktualności) są automatycznie przenoszone na tablicę Facebooka, co pozwala zaoszczędzić czas. To komputer dba o to, aby tablica Facebooka zawierała aktualne i świeże informacje.

Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla OŚWIATA KATOWICE

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość