Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Ośrodek RETO

Ośrodek RETO
Zgłosiła się do mnie organizacja RETO, polski oddział - jest to fundacja, która działa na całym świecie, pomaga ludziom uzależnionym od alkoholu i narkotyków. W przeciągu następnego miesiąca przygotowany został nowoczesny serwis internetowy, która spełnia swoją podstawową funkcję - informacyjną. W tym przypadku została wdrożona podstawowa wersja systemu CMS (BASIC), która w zupełności wystarcza, aby obsłużyć wymagania RETO.

W przeciągu kilku minut możemy stworzyć nową pozycję menu, uzupełnić galerię o nowe zdjęcia, czy też aktualizować treść, które już znajduje się w serwisie. Puentą może być pytanie - dlaczego to, co robi RETO jest ważne? To proste, bo człowiek jest ważny. :-)
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość