Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Oświata - centrum turystyki

Oświata - centrum turystyki
Spółdzielnia Pracy "Oświata" w Katowicach zleciła stworzenie nowoczesnego serwisu internetowego prezentującego bardzo bogatą ofertę firmy, galerie zdjęć z organizowanych kolonii, wyjazdów itp. Co więcej, potencjalny Klient może zarezerwować miejsce(a) przez Internet za pomocą stworzonych mechanizmów. Aby projekt był bardziej atrakcyjny - animator flash przygotował animację nagłówka, która bez wątpienia tworzy odpowiedni nastrój.

Jako, że oferta "Oświaty" jest skierowana zarówno dla młodzieży, jak i do seniorów - w nagłówku zostały przewidziane przeróżne elementy nawiązujące do tych grup wiekowych.

Poniżej zostały przedstawione ciekawsze możliwości systemu:
  1. możliwość zarządzania treścią każdej podstrony
  2. możliwość definiowania kolejnych ofert wycieczek, kolonii
  3. możliwość tworzenia galerii zdjęć, montowania galerii w ofertach wycieczek
  4. możliwość internetowej rezerwacji miejsc (zarządzanie przez administratora)
  5. system aktualności (news)
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla OŚWIATA KATOWICE

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość