Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Park Zamków Jurajskich

Park Zamków Jurajskich
Już od 1 czerwca zapraszamy wszystkich do odwiedzenia „Parku Zamków Jurajskich” w miniaturze! Park znajduje się w miejscowości Podzamcze, tuż u stóp malowniczo położonych ruin Zamku Ogrodzienieckiego. Zobaczą w nim Państwo Szlak Orlich Gniazd w skali 1:25 rozciągający się od Krakowa, aż po Częstochowę.

Jest to jedna z pierwszych realizacji, które pracują na bazie najnowszej wersji naszej flagowej aplikacji do zarządzania treścią w serwisie internetowym. Administrator samodzielnie decyduje o strukturze menu poziomego (górnego) oraz bocznego (pionowego, w lewej szpalcie). Na uwagę zasługuje wykorzystanie technologii, za sprawą której w projekcie użyte zostały niestandardowe czcionki, który idealnie pasują do "klimatu" projektu. Gwoli ścisłości - tekst wprowadzany przez administratora jest automatycznie przetwarzany na unikalną czcionkę (przykładem jest budowa menu poziomego).

Dodatkiem przygotowanym specjalnie dla internautów jest KSIĘGA GOŚCI, w której każdy może pozostawić ślad po sobie. Mechanizm został wyposażony w możliwość moderacji wpisów (administrator decyduje o tym, czy moderacja jest aktywna, czy też nie) oraz powiadomienia e-mail o nowych wpisach.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość