Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

PEM MEDIC - Hydroterapia

PEM MEDIC - Hydroterapia
Firmowa strona dla PEM MEDIC, to drugi projekt realizowany dla tejże firmy. Osoby zainteresowane początkiem tej bardzo owocnej współpracy odsyłam do opisu pierwszej witryny - tutaj znajdziesz więcej informacji. Aktualnie zrealizowany projekt daje administratowi systemu bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o zawartość niniejszego serwisu internetowego.

Poniżej przedstawiam ciekawsze możliwości wdrożonego systemu CMS:
  1. możliwość tworzenia nieskończonej liczby kategorii/podkategorii oraz producentów sprzętu,
  2. możliwość definiowania nowych produktów oraz tworzenia galerii zdjęć dla każdego produktu oddzielnie,
  3. system aktualności oraz promocji - możliwość promowania wybranych produktów oraz informowania klientów o bieżących promocjach,
  4. podłączona została także wyszukiwarka, która pomaga w mgnieniu oka znaleźć to co nas interesuje
Na pewno nie jest to ostatni projekt, który realizowany był dla firmy PEM MEDIC. Są sygnały, że pojawi się kolejny. Kiedy? Pozostaje czekać. Zachęca do regularnego odwiedzania mojego serwisu internetowego.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla PEM MEDIC

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość