Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

PEM MEDIC - Mezoterapia

PEM MEDIC - Mezoterapia
Na zlecenie Pani Grażyny Wachowicz - właścicielki firmy PEM MEDIC - stworzona została niniejsza strona internetowa. Całość obsługuje system CMS mojego autorstwa. W dalszej części tego mini-artykułu znajduje się krótki, ale bardzo rzeczowy opis funkcji CMS-a. Grafika została przygotowana przez zespół grafików, z którymi od bardzo dawna współpracuję, według ścisłych wskazówek przekazanych przez Klientkę.
Poniżej znajdują się ważniejsze możliwości systemu CMS:
  1. możliwość dodawania/aktualizacji informacji na temat produktów, które znajdują się w ofercie firmy
  2. możliwość publikowania promocji, czy aktualności na łamach strony głównej serwisu
  3. możliwość zdefiniowania "produktów promowanych" na stronie głównej
  4. rozwijane menu zostało przygotowane w języku JavaScript
Jako, że staram się świadczyć kompleksową obsługę - zająłem się także rejestracją domeny oraz odpowiednim przygotowaniem zaplecza technicznego (konfiguracja serwera Klienta, podłączenie domeny, konfiguracja bazy danych)

Muszę także zaznaczyć, iż według zapowiedzi Klientki jest to pierwszy, ale z pewnością nie ostatni wspólnie realizowany projekt, zatem zapraszam wkrótce! :-)
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla PEM MEDIC

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość