Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

PEM MEDIC - sprzęt do rehabilitacji

PEM MEDIC - sprzęt do rehabilitacji
To już trzeci serwis internetowy realizowany dla firmy PEM MEDIC z Warszawy. Z racji długiej współpracy świetnie rozumiem potrzeby Klienta, co on sam w 100% potwierdza. Odświeżona strona internetowa prezentuje ofertę firmy w nowoczesny i przejrzysty sposób.

Klient samodzielnie buduje bazę kategorii produktów oraz do każdej kategorii przypisuje odpowiednią gamę produktów. Poszczególne produkty posiadają kilka opcji - możemy wybrany produkt ustawić jako PROMOCJĘ, bądź NOWOŚĆ. W zależności od ustawienia, zdjęcie produkty pojawi się w odpowiedniej sekcji (dziale) serwisu.

Stałe dodatki, które oferuję Klientom także się znalazły w opisywanym projekcie:
  • formularz kontaktowy (wysyła wiadomość bezpośrednio do sekretariatu firmy)
  • statystyki wejść prowadzone przez Google Analitics
  • obsługa mod_rewrite (tzw. "przyjazne linki")
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla PEM MEDIC

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość