Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Piotr Trysła

Piotr Trysła
Laboratorium Sztuki Pi przekazało do realizacji kolejną stronę internetową.

Na podstawie dostarczonego projektu graficznego zaimplementowałem mój system CMS oraz napisałem kod (HTML/CSS) całej strony. Na potrzeby prowadzenia bloga, został wdrożony odpowiedni mechanizm, który takowe możliwości daje. Za pomocą panelu administracyjnego Klient może dodawać nowe artykuły, zdjęcia do galerii, wpisy do bloga, edytować treść na poszczególnych podstronach.

Klient zdecydował się o rozszerzenie możliwości systemu CMS
  1. możliwość ustawiania kolejności kategorii (wiersze, galeria, linki)
  2. dodatkowy poziom zagłębienia w galeriach (z racji dużej liczby zdjęć)
  3. wdrożenie skryptu grayBox do obsługi galerii
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla Laboratorium Sztuki Pi

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość