Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Producent folii HDPE, worków, reklamówek

Producent folii HDPE, worków, reklamówek
Wspólnie z firmą COMVIDEO przygotowany został odświeżony, nowoczesny serwis internetowy dla firmy Ergopak. Jak większość tworzonych witryn, i ta została zaopatrzona w system zarządzania treścią (CMS), za sprawą którego Klient w bardzo prosty sposób może modyfikować jej zawartość.

Jako, że zawartość techniczna jest dość bogata, poniżej opisuję ważniejsze/ciekawsze elementy:
  1. system rejestracji oraz logowania dla użytkowników - tylko zalogowany (czyli zweryfikowany, nieanonimowy) użytkownik może zainicjować zapytanie ofertowe, które można złożyć w systemie
  2. zastosowany został mechanizm zaawansowanej animacji flash, za sprawą którego Klient samodzielnie może uzupełniać animację nagłówka o nowe klatki, bez wiedzy informatycznej!
  3. serwis internetowy jest dostępny w 3 wersjach językowych - polska, angielska oraz niemiecka
  4. stworzony został zaawansowany menadżer produktów, pozwala definiować atrybuty dla każdego z nich, które potem są prezentowane w formie tabelarycznej na stronie, dla Klienta; menadżer ten jest sprzężony z modułem zapytań ofertowych
  5. odwiedzający - potencjalny Klient firmy - ma możliwość składania zapytań ofertowych nie tylko w ramach przygotowanej bazy produktów i atrybutów, może także stworzyć własny zestaw atrybutów i przesłać do firmy (tzw. ZAMÓWIENIE NIETYPOWE)
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość