Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

PROSALON - kosmetyki fryzjerskie

PROSALON - kosmetyki fryzjerskie
Firma Chantal zajmująca się od przeszło 16 lat produkcją wysokiej jakości kosmetyków zleciła mi kompleksową obsługę w zakresie przygotowania oraz obsługi serwisów internetowych. Projekt serwisu dla marki PROSALON, to pierwszy etap naszej współpracy. System obsługujący ten serwis daje możliwość wprowadzania danych w 3 językach - polski, angielski oraz rosyjski (cyrylica). Dla polskich Klientów został wdrożony mechanizm sprzedaży online (sklep internetowy) wraz z obsługą kont klientów (rejestracja oraz logowanie).

Poniżej znajdują się ciekawsze opcje systemu oraz wdrożone moduły
  1. system aktualności (potocznie nazywany systemem news)
  2. obsługa kalendarium oraz artykułów
  3. system zarządzania reklamą (bannerami)
  4. możliwość edycji treści każdej z dostępnych podstron
  5. menadżer klientów (ich kont) oraz zamówień
  6. zaawansowany mechanizm przyporządkowania atrybutów do danego produktu
Uwaga! Aktualizacja Przygotowany został nowy projekt graficzny sklepu internetowego PROSALON. Oczywiście powstał on pod moja banderą. :-) W załącznikach graficznych do tego opisu znajdują się zdjęcia nowej szaty graficznej. Osoby zainteresowane zapraszam do samego sklepu, na stronę www.prosalon.eu

Przygotowaliśmy także kilka reklam w technologii flash dla czasopism, którym patronujefirma Chantal, właściciel marki Prosalon. Przykłady realizacji znajdują się poniżej.
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Bardzo funkcjonalny sklep internetowy!

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

Inne projekty realizowane dla Chantal Roman Godek

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość