Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

Proximus S.A.

Proximus S.A.
Serwis internetowy dla tej katowickiej spółki projektowany był w ramach mojej pracy inżynierskiej. Zadanie, które zostało mi postawione, to odświeżenie strony internetowej PROXIMUS. Wynik? Bardzo pozytywny!

Przygotowany serwis internetowy posiada wiele ciekawych funkcji:
  • obsluga listy mailingowej z podziałem na grupy odbiorców (grupę wybiera potencjalny subskrybent przy zapisie do listy newslettera)
  • obsługa internetowych ankiet, które badają opinię odwiedzających
  • klient ma możliwość budowanie menu w pionie oraz poziomie! w ramach pionowego menu (w lewej kolumnie) możemy tworzyć grupy; aktualnie ustawiona grupa nosi nazwę ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
Dodatkowe komponenty, które zostały podłączone:
  • mapa serwisu (generowana automatycznie)
  • wyszukiwarka (według podanej frazy-klucza)
  • formularz kontaktowy
  • podłączony został system statystyk Google Analitics
W prezentacji logotypów partnerów firmy pomógł tzw. SCROLLER - jest to jeden z produktów, który został wyprodukowany przeze mnie i moich współpracowników. Mechanizm stworzony w technologii flash pobiera zestaw obrazków i prezentuje w bardzo przystępny sposób (przewijany obszar w okolicach dolnej krawędzi strony).
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość