Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

RESTAURACJA SETO SUSHI

RESTAURACJA SETO SUSHI
W restauracji Seto Sushi znajdą Państwo bogatą ofertę dań z dalekiego wschodu - począwszy od przystawek, oryginalnych zup, dań mięsnych i rybnych, aż po wyśmienite tempury i desery. Oczywiście nie zabraknie doskonałego smaku sushi, o co zadbają doświadczeni Sushi Masterzy.

Z tą restauracją jesteśmy bardzo związani. Wynika to z faktu iż nasza agencja czynnie uczestniczyła w narodzinach tej marki,  odpowiadamy za całościowy wizerunek restauracji. Zanim jeszcze powstała zaprojektowane zostało logo oraz inne materiały graficzne. Na ten temat informowaliśmy na firmowym blogu - zachęcamy do przeczytania notatki.

Na potrzeby serwisu internetowego oraz bieżących potrzeb reklamowych (np. produkcja plakatów) przygotowaliśmy sesję fotograficzną przedstawiającą lokal oraz wybrane pozycje z karty menu. Większość zdjęć została podłączona w serwisie internetowym - zapraszamy do oglądania.

Co robimy dla Seto Sushi?
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość