Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Gadu Gadu: 1882 Skype: lukasz.piec
Telefon: +48 609 155 573 E-mail: info@lukaszpiec.pl

Masz dodatkowe pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas

RZSA Województwa Śląskiego

RZSA Województwa Śląskiego
Regionalny Związek Abstynentów Województwa Śląskiego poprosił mnie o stworzenie nowej wersji ich serwisu informacyjnego.

Grafik przygotował grafikę, ja zająłem się przystosowaniem systemu CMS oraz stworzeniem szkieletu strony (HTML/CSS/JavaScript). Klient poprzez przygotowany panel administracyjny ma możliwość zarządzania newsami, galerią, planem imprez, generalnie - całą treścią serwisu.

Klient poprosił o wprowadzenie zmian/dodatków na stronie RZSA (zmiana nazwy z RZSKA na RZSA).
  1. podłączyłem forum phpBB
  2. podłączyłem mechanizm video on-line
  3. przeglądanie związkowych dokumentów zostało usprawnione
  4. dodałem nową sekcję o nazwie SZKOLENIA
  5. podstrona opisującą członków stowarzyszenia została przekształcona w bazę danych nt. różnego rodzaju  instytucji
Prosimy pamiętać, że nasza firma w 90% realizowanych projektów nie odpowiada za umieszczenie i rozmieszczenie treści w produkowanych serwisach internetowych. Wynika to z tego, iż Klienci samodzielnie chcą przetestować i poznać wdrożony System Zarządzania Treścią (CMS).

Edytor tekstowy, to podstawa systemu CMS

NOWOŚĆ! Specjalista od animacji flash - Mariusz Henn - który współpracuje z firmą od kilku lat, opracował mechanizm nowego narzędzia. Pragniemy zaprezentować Państwu KATALOG FLASH. Jak to działa? Dlaczego jest jedyne w swoim rodzaju? Na te i inne pytania odpowie autor aplikacji - napisz e-maila. Jeżeli chcesz przewrócic stronę, chwyć za róg kartki i ją przeciągnij, tak po prostu!

Narzędzie jest nieustannie rozwijane - poprawiamy błędy i niedociągnięcia. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo proszę przesłać do autorów - napisz wiadomość